Register

User Registration
or İptal
A+ A A-

Yasal Uyarı

  • Bu internet sitesi (www.derintekstil.com.tr), Türk yasalarına tabi olarak tescil edilmiş ve genel merkezi “Meriç Mah. 5746 Sok. No:54 MTK Sitesi Bornova-İzmir” olan Derin Kumaş Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti. (Derin Kumaş) tarafından işletilmektedir.

  • Site’yi kullanmadan önce, lütfen bu yasal uyarıları dikkatlice okuyunuz ve bu şartları kabul etmiyorsanız, lütfen siteyi kullanmayınız. Çünkü, bu Site’yi kullanmanız halinde belirtmiş olduğumuz bu şartları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

  • Bu Site’deki her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge, her tür fikri mülkiyet hakkı, Derin Kumaş'a ve ilgili markalara aittir, yalnızca sahipleri tarafından ve sahiplerinin izni ile telif hakları kapsamında kullanılmaktadır. Bunlar herhangi bir şekilde izinsiz kopyalanamaz, üzerlerinde değişiklik yapılamaz, kiralanamaz, ödünç verilemez, iletilemez, yayınlanamaz ve herhangi bir amaçla kullanılamaz. Bu Site’den alınan her türlü ses, görüntü, yazı içeren hiçbir bilgi ve belge satılamaz veya herhangi bir kâr amacıyla dağıtılamaz, çoğaltılamaz.

  • Bu Site’deki bilgilerde, ürünlerin bilgilerinde yanlışlıklar, eksiklikler, yazım hataları veya güncelleme hataları bulunabileceği bazı ürünlerin üretimi/tedariği durdurulmuş da olabilir. Site üzerinde gösterilen ürünler en son özelliklerinden farklı da olabilmektedir. Bunlar Derin Kumaş için bağlayıcı olmadığı gibi Derin Kumaş bu Site’de yer alan bilgileri her zaman önceden bildirmeksizin değiştirebilir.

  • Derin Kumaş ilgili yasaların emredici ve değiştirilemez hükümleri dışında, herhangi bir nam ve ad altında Site’nin içeriğinden doğan zararlarda veya kayıplarda yükümlülük kabul etmemektedir.

  • Bu Site’de yer alan bazı linkler/bağlantılar ile bağımsız web sitesi sahipleri tarafından hazırlanmış sitelere yönlendirilebilir. Bu sitelerde yer alan bilgiler, o site sahiplerinin tamamen kendi sorumluluğunda olduğundan Derin Kumaş’ın bu bağımsız web sitelerinin içeriği üzerinde herhangi bir takdir yetkisi, kontrol yükümlülüğü ve sorumluluğu bulunmamakta olup bu link/bağlantılar yalnızca ziyaretçilere yardımcı olmak adına sunulmaktadır.

  • Derin Kumaş’a özellikle gizli diye tanımlandığınız bilgiler dışında, Site’ye ilettiğiniz ya da gönderdiğiniz herhangi bir materyal/bilgi/veriler gizli olmayan ve mülkiyete konu olmayan materyal/bilgi/veri olarak kabul edilir. Derin Kumaş bunlarla ile ilgili herhangi bir ad ve nam altında yükümlülük ve sorumluluk kabul etmemektedir. Derin Kumaş’ın bu Site ile ilgili görevlendirdiği kişi/kurumlar; bu materyali ve veriyi, görüntüyü, sesi, metni ve bunlar içerisinde yer alan diğer şeyleri herhangi bir amaç için kopyalamak, ifşa etmek, dağıtmak, bünyesinde barındırmak ya da başka bir şekilde kullanmakta takdir hakkına sahiptir.

  • Derin Kumaş ve yetkili personeli, yöneticileri ya da çalışanları bu web sitesindeki herhangi bir materyale ilişkin bilgisayar ekipmanlarınıza, yazılımlarınıza, verilerinize ya da Site’ye göz atmak, kullanmak veya giriş hesabınıza ilişkin bir unsura zarar verebilecek virüsler nedeniyle ortaya çıkan kayıp ya da zararlar dahil fakat bunlarla sınırlı olmaksızın herhangi bir şekilde Site’ye veya Site’nin kullanımına veya kullanılamamasına veya Site’nin kullanılmasının sonucuna ilişkin ya da siteye bağlantı veren herhangi bir web sitesine veya bu web sitelerindeki herhangi bir materyale ilişkin size veya üçüncü bir şahsa karşı doğrudan veya dolaylı olarak, idari/cezai cezayı gerektirici ya da büyük bir kayıp, hasar ya da gelirin, kârın, firma değerinin, verilerin, sözleşmelerin, para kullanımının kayba uğraması, ticari faaliyetlerin kesintiye uğraması nedeniyle ortaya çıkan, bununla ilgili herhangi bir nam ve ad altında kayıp ya da hasarlar ve bilerek/bilmeyerek haksız işlem/fiil dahil ancak bununla sınırlı olmaksızın herhangi bir nam ve ad altında hiçbir şekilde yükümlülük veya sorumluluk altında değildir.

  • Bu Site ile ilgili olarak ortaya çıkabilecek herhangi bir uyuşmazlık, münhasıran İzmir İcra Daireleri ve Mahkemeleri yetkili olup T.C. yasaları uygulanacaktır.

Copyright © 2012 DERİN TEKSTİL | TÜM HAKLARI SAKLIDIR | YASAL UYARI | Web Tasarım by Webkokteyli